ביטוח נסיעות לחו"ל

 
נסיעה לחו"ל אינה עניין של מה בכך, בין אם אנו נוסעים לתקופה קצרה או תקופה ארוכה, לצורך עסקים או לטייל ברחבי העולם, לעולם לא נדע מה צופן לנו העתיד.

עצם היותנו במדינה זרה שאינה דוברת את שפתינו, בטוח נסיעות לחו"ל מבטיח לנו שקט נפשי שאם חלילה יקרה לנו ארוע בלתי צפוי, יהיה מי שידאג לנו.


חוק בטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה אותנו מרגע עזיבתנו את מדינת ישראל, אי לכך אנו חשופים בחו"ל להוצאות בלתי צפויות עקב ארועים בריאותיים (מחלה או תאונה).


בטוח הנסיעות לחו"ל בא להגן עלינו מההוצאות הכספיות הכרוכות במקרה של אשפוז בבית חולים בחו"ל, העברה באמבולנס בדרך היבשה או האוויר, הטסה רפואית לישראל וכד'.


בהיעדר בטוח נסיעות לחו"ל יתכן ולא נוכל לעמוד בהוצאות הכספיות שיושתו עלינו.


יתרה מזאת הבטוח נותן מענה גם להוצאות הקטנות יותר כמו התייעצות עם רופא, רכישת תרופות וגם טיפול חרום בשיניים.


זכרו: זה גרוע למדי אם משהו משתבש בעת נסיעה לחו"ל. זה גרוע יותר אם כתוצאה מהשיבוש נגרמות לך הוצאות כספיות כבדות. מישהו חכם אמר פעם: אם אינך יכול להרשות לעצמך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל - אינך יכול להרשות לעצמך נסיעות לחו"ל .


רבים מסתפקים לפני יציאתם לחו"ל בהשוואת מחירים ביו הפוליסות של החברות השונות.


היקף הכיסוי בפוליסות, החריגים שבהן, אל תסתפקו בכך. החברה והאנשים שמטפלים בכם הם היוצרים את ההבדל בין כיסוי טוב לכיסוי פחות טוב או חלילה אי כיסוי! שאלו מי שהיה בחו"ל ותיווכחו ש"הראל" היא הטובה ביותר.


למה הראל?


"הראל" הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום ביטוחי הבריאות וביטוחי הנסיעות לחו"ל כבר למעלה מ-65 שנים. העוצמה, הנסיון וההתמחות של "הראל" בתחומים אלה , מעניקים למבוטחיה הנוסעים לחו"ל.


ל"הראל" מגוון פוליסות לנסיעות לחו"ל המותאמות לצורכי הנוסעים השונים ויעדי נסיעתם "הראל" היא חברת הביטוח הישראלית המוכרת ביותר בקרב המוסדות הרפואיים ברחבי תבל, הן באירופה וארה"ב והן בארצות מרוחקות בדרום אמריקה, אסיה ועוד. ל"הראל" נסיון מצטבר רב כתוצאה מטיפול במספר גדול של תביעות לאורך תקופה ממושכת. ב"הראל" התגבש במשך השנים צוות מיומן של אנשים "המשוגעים לדבר" העומדים לרשות המבוטחים ומשפחותיהם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.


כל הפוליסות מעניקות כיסוי בכל העולם וגבולות האחריות מתאימים גם למדינות בהן עלות השרותים גבוהים במיוחד כמו ארה"ב, שוויץ, הונג קונג, יפן וכד'.

צור קשר איתנו
* *
השירותים שלנו